Netsoft Bilişim Ve Yazılım Sistemleri

  • 03522323070
  • bilgi@netsoftbilisim.com

Hazır Emlak Sitesi Çözümleri

Haziremlakwebsitesi.com; Emlak sitesi kurmak isteyen, sektörde bilinen portallara yüksek ücretler ödemeden kendi kurumsal emlak sitesini kurmak ve marka değerini büyütmek isteyen herkese hızlı ve kolay bir şeklide emlak sitesi kurmasını sağlayan profesyonel bir emlak sitesi yazılım sistemidir. Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Sitenizi ister yeni bir domain adresine, isterseniz de var olan bir domain adresinize kurulum yaptırabilirsiniz.

Haziremlakwebsitesi.com emlak sitesi paketlerinin özel web sitesi yazılımlarına göre avantajı; Uzun süren tasarım ve yazılım geliştirme süreçleriyle uğraşmazsınız ve yüksek ücretler tutan yazılım maliyetini ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece yıllık seçtiğiniz paket ücretini ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.Neredeyse yıllık yayınlama maliyetine profesyonel,sürekli gelişen bir emlak web siteniz olur ve yazılım ücreti maliyeti ödemekten kurtulmuş olursunuz. Normal bir Emlak sitesi oluştururken veya emlak scripti düzenlemesi yaparken, tasarım ve yazılım evrelerinin ne kadar uzun sürdüğünü, birçok hataların ortaya çıktığını ve bu sürenin uzunluğundan dolayı yüksek maliyetli ücretler olduğunu unutmayınız.

Sistemlerimiz yazılım altyapısı olarak sürekli yenilenmekte ve teknoljik gelişmelerle birlikte yeni temalar eklenmektedir. Dilediğiniz zaman sitenizi yeni bir temaya ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.Geçiş aşamasında herhangi bir veri kaybı olmayacaktır. Bu sayede yeni bir yazılım ücreti ödemeden son teknolojilere geliştirilmiş bir siteye sahip olursunuz.

Ar-ge birimimiz yeni çıkan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimizi sürekli geliştirilmekte ve yeni temalar eklenmekte, günlük olarak yedeklenmekte ve sürekli kontrol altında tutulmaktadır.Hizmet aldığınız süre içerisinde Telefon, e-mail ve canlı destek hatlarımız üzerinden ekibimizden destek alabilirsiniz.

Haziremlakwebsitesi.com ile kurulan emlak sitenizi kolayca yönetebilecek, içeriklerinizi (ilanlar, ilan açıklamaları, özellikleri, Harita üzerindeki konumu, gayrimenkul resimleri, videolar vs.) ekleyip, güncelleyebilecek, danışmanlarınızı yönetebilecek bir admin(yönetim) panele sahip olacaksınız.

Hazıremlakwebsitesi.com ile profesyonel, modern tasarımlı kurumsal emlak sitenizi neredeyse sadece yayın ücreti ödeyerek, inanılmaz fiyatlarla 10 dakika içerisinde yayına açabilir ve hemen emlak web sitenize ilanlarınızı eklemeye başlayabilirsiniz. Kolay Admin paneli ile ilanlarınızı,portföyünüzü ve danışmanlarınızı kolay bir şekilde yönetebilme imkanına sahip olacaksınız.

Haziremlakwebsitesi.com; çok basit bir yönetim(admin) paneline sahiptir. Siteniz yayına açıldıktan sonra size verilen bilgilerle yönetim panelinize kolayca giriş yapabilirsiniz. Paketlerimizi kullandığınız süre içerisinde, her türlü probleminizde, E-Mail, canlı destek veya telefon ile bize ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.

Hazıremlakwebsitesi.com sizlere profesyonel tasarımları yazılım maliyeti olmadan sadece paket ücreti fiyatına hizmetinize sunar. Hazıremlakwebsitesi.com’ un belirlediği paket fiyatları, aslında dışarıdan alabileceğiniz yıllık hosting(yayınlama) ücretlerine eşdeğerdir. Yani farklı bir firmaya özel bir web sitesi de yaptırmış olsanız, özel yazılım ücretine ek olarak neredeyse Profesyonel paketimize eşdeğer bir yayınlama ücretini her yıl ödersiniz.Sistemlerimiz sayesinde yüksek yazılım maliyetlerinden kurtulmuş olacaksınız. Hazıremlakwebsitesi.com paket fiyatlarımıza tüm vergiler, hosting dahildir ve yıllık olarak ödenmektedir.

Hazıremlakwebsitesi.com hazırladığı tasarımlar, emlak sektöründeki herkese hitap edecek yapıdadır. İster bireysel, ister firma olun, emlak sitesi paketlerimiz emlak işiyle iştigal eden herkese uygundur.

Hazıremlakwebsitesi.com ile Tema Galerisi bölümünden size uygun tasarımı seçtikten sonra, Paket özellikleri sayfamızdan bütçenize uygun paket belirleyip Hemen Siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan 10 dakika sonra siteniz otomatik olarak yayına açılır ve size sms, email yoluyla yönetim panel bilgileriniz gönderilir. Bilgiler size ulaştıktan sonra hemen işe koyulup ilanlarınızı ve portföyünüzü yönetmeye başlayabilirsiniz.